OPRAWY WEWNĘTRZNE
Oprawy wewnętrzne do każdego domu. W tej kategorii znajdą Państwo różnego rodzaju oprawy ledowe,meblowe,stropowe oraz łazienkowe.

OPRAWY WEWNĘTRZNE  Jest 849 produktów.

Podkategorie

 • Kinkiety

  Kinkiety dodają stylu i uroku każdemu wnętrzu i tworzą dobre uzupełnienie dla lamp wiszących i podłogowych.

 • Oprawy led
 • Taśmy led ,meblowe...
 • Przemysłowe

  Prezentujemy Państwu bogaty wybór opraw przemysłowych różnego typu. Począwszy od opraw małych kanałowych poprzez oprawy przenośne ,a skończywszy na oprawach hermetycznych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

 • Natynkowe i podtynkowe

  Oprawy sufitowe tzw.oczka stropowe należą do jednych z najbardziej popularnych opraw, które sprawdzają się niemal w każdym domowym pomieszczeniu. Dzięki nim możliwe jest rozjaśnienie nawet niskich pomieszczeń i ciekawych elementów architektonicznych. Wyróżniamy oczka stałe i ruchome.W ruchomych oprawach tego typu zastosowano praktyczne rozwiązanie polegające na umieszczeniu wewnątrz oprawy ruchomego reflektora , który optymalnie doświetla wybrane fragmenty wnętrz. W zależności od wielkości i typu pomieszczenia oprawy te mogą stanowić uzupełnienie oświetlenia głównego jako tzw.oświetlenie akcentujące,dekoracyjne lub też w większej ilości samodzielnie rozjaśnić każde z pomieszczeń.

 • Plafoniery

  Plafoniery w subtelny i elegancki sposób ozdobią Twój nowy salon,czy też dodadzą uroku zacisznej sypialni czy praktycznej kuchni.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 849 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 849 elementów

Kategorie

Filtrowanie

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty